Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

GIBALNA MALA ŠOLA

V mesecu septembru nas je obiskala Ana iz zdravstvenega doma Črnomelj. Skupaj smo se odpravili na igrišče, kjer smo se preizkusili v poligonu. Premagovali smo ovire, vijugali, preskakovali in se zabavali. S tem smo razvijali koordinacijo oziroma skladnost gibanja. Pred tem smo pogumno razgibali svoje telo s pomočjo kocke, na kateri so bile narisane vaje. Uspešno smo opravili gibalno malo šolo, medicinska sestra Ana pa nam je za domov pripravila list papirja, iz katerega smo doma kocko z vajami lahko tudi sami izrezali, sestavili in ob njej telovadili z bratci, sestricami, svojimi starši ali starimi starši.

Zahvaljujemo se Ani, da nam je pripravila pestro in gibalno dopoldne, da smo lahko preizkusili svoje gibalne sposobnosti ter jih razvijali.

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost