URICA ZDRAVE IN NEZDRAVE PREHRANE

Spregovorili smo o zdravi in nezdravi prehrani. Obiskala nas je učiteljica Ana, ki je s seboj prinesla veliko sličic različne hrane, katero smo najprej poimenovali, nato pa razvrstili na dva kupčka. Na prvem je bila razvrščena zdrava hrana, na drugem pa nezdrava hrana.

Potem smo se razdelili v tri skupine. Prva skupina je imela nalogo iz sličic pripraviti zajtrk, druga kosilo, tretja pa večerjo.

Otroci so pridno razvrščali slikice in se pogovarjali o temi, učiteljica Ana pa je otrokom krožnike in sličice pustila v igralnici, da se bodo lahko sami igrali in sestavljali obroke.

Hvala učiteljici Ani iz OŠ Stari trg ob Kolpi za prijetno in zanimivo urico.