Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

OŠ STARI TRG OB KOLPI NA PLANICI

V dolini pod Poncami se v tednu od 21. februarja do 5. marca 2023 odvija pomemben športni dogodek za Slovenijo – Svetovno prvenstvo v nordijskem smučanju.

Na prizorišče dogodka smo se 22. februarja 2023 odpravili učenci od 1. do 9. razreda OŠ Stari trg ob Kolpi. V prvem tekmovalnem dnevu smo si ogledali tek na smučeh – kvalifikacije ženske in kvalifikacije moški. Že skoraj spomladansko sonce je pripomoglo k še boljšemu vzdušju ob glasnih vzklikih navijačev. O čudovito preživetem navijaškem dnevu pa pričajo fotografije.

Najlepša hvala vsem sodelujočim pri izvedbi dejavnosti.

Učitelji OŠ Stari trg ob Kolpi

 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost