NOVOLETNE DELAVNICE

Smo v najlepšem in najbolj čarobnem mesecu, mesecu decembru.  To je čas veselja, radosti, sreče in druženja s svojimi najbližjimi in prijatelji. Zato smo v torek, 5. 12. 2017, pripravili delavnice za otroke in starše, v jedilnici naše šole. Skupaj smo naredili dekoracijo za šolo in vrtec. Izrezovali smo snežinke, izdelovali snežake, katere smo pobarvali ali polepili z različnimi barvnimi lističi. Izdelali smo tudi mobili iz naravnih materialov in različnih novoletnih okraskov, ki bodo krasili naše prostore. Iz brez smo naredili palčke, ki bodo krasili vhode v našo ustanovo.

Na delavnici smo ne le ustvarjali, ampak se tudi prijetno in zabavno družili. Tako smo si s skupnimi močmi še bolj približali praznični čas.

sdr