Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpitel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Športni dan – pohod od Radencev do Brega in nazaj

Spoštovani starši.

V soboto, 29. 9. 2018, bomo izvedli športni dan, pohod od Radencev do Brega in nazaj. Učenci iz Radencev lahko počakajo pri CŠOD-ju, ostali učenci gredo na šolski prevoz, tako kot vsak običajen delovni dan. Športni dan zaključimo ob 12.15 uri. S šolskim prevozom se vsi učenci vrnejo domov, učenci iz Radencev ne gredo na šolski prevoz.

Hodili bomo po ravnem, travnatem in gozdnem površju. Ker bo velika verjetnost rose, prosim, da poskrbite za ustrezno obutev vaših otok, dodatne nogavice in po potrebi tudi hlače, ki si jih bo otrok lahko preoblekel. Vsak otrok mora imeti s seboj manjši nahrbtnik, v katerega bo dal malico (nošenje malice v vrečki ali drugi podobni torbi, ki bi otroka ovirala in motila pri hoji ni dovoljeno). Športnega dne se lahko udeležite tudi starši, stari starši….

V primeru dežja pouk, v kakršnikoli obliki, odpade. Športni dan bomo izvedli v eni od naslednjih sobot.

Vodja športnega dne:
Mojca Butala