Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpitel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

ŠOLSKO SVETOVALNO DELO NA DALJAVO

Spoštovani!

Čeprav pouk, in drugo delo na šoli, neposredno, do preklica, ne poteka, izvajamo učenje na daljavo in ohranjamo tudi svetovanje na daljavo.

Tako sem vam na voljo na telefonski številki 051 205 159 ali pa na e-naslovuandreja.rade@gmail.com. Zavedam se, da smo v obdobju, ki je za vse nas izziv, s katerim pa smo se do sedaj, s skupnimi močmi, brez večjih težav, soočali. Kot kaže, bodo izredne razmere še nekaj časa trajale, zato vam tudi tu, na naši spletni strani, podajam uporabna gradiva, ki vam in otrokom lahko pomagajo pri vsakdanjem življenju, delu in učenju. Gradiva se ves čas izrednih razmer nahajajo tudi v spletni učilnici šolske svetovalne delavke (xoolltime) in se jih poslužujejo učenci in starši.

Gradiva tedensko dopolnjujem.

Vabljeni k ogledu.

Želim vam veliko optimizma, zdravja in potrpežljivosti v teh posebnih dnevih.

šolska svetovalna delavka, Andreja Rade

NAVODILA ZA URJENJE BRANJE DOMA

USPEŠNO UČENJE DOMA 1

USPEŠNO UČENJE DOMA 2

USPEŠNO UČENJE DOMA 3

OTROKOVE SOCIALNE VEŠČINE

RAZVAJENI OTROCI