Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpitel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

“Pogovor je nekaj, kar potrebuje čisto vsak.”

Letošnji Teden otroka poteka od 5. do 11. oktobra. Zaznamuje ga tema Odgovor je pogovor, ki se navezuje na 30-letnico delovanja TOM-a (Telefona za otroke in mladostnike). Osmo- in devetošolci so razmišljali o pomembnosti pogovora.

Pogovor je pomemben, ker z njim rešimo veliko težav. Najraje se pogovarjam s prijatelji, ker jim najbolj zaupam in vem, da bodo povedano obdržali zase. Najpogosteje se pogovarjamo o stvareh, ki nas motijo oz. nam niso všeč. Zaupam tudi staršem in se z njimi rada pogovarjam.

Ajda M.

Pogovor je nekaj, kar potrebuje čisto vsak. Dober pogovor nam lahko popravi dan in pozabimo na vse slabo. Jaz se najraje pogovarjam z najboljšo prijateljico in mamo. Zaupam jima svoje skrivnosti, prav tako pa oni meni.

Patricija Š.

Jaz se najraje pogovarjam s svojo teto, saj me res razume in ji najbolj zaupam. Vedno mi da dobre nasvete.

Lidija M.

Najbolj zaupam bratrancu iz Ljubljane.

Alen M.

 

Teden otroka (5.-9.10.2020) – ZPM-MB.si

pripravila Marija Volf