Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

E-Slovenski knjižni sejem 23.-29. 11.

Left

Slovenski knjižni sejem bo potekal med 23. in 29. novembrom, in sicer prvič na spletu. Poleg sejemskega dela bo v svoji 36. izdaji ponudil kar 17 spletnih dogodkov s prenosom v živo in 68 dogodkov razstavljavcev. Na sejmu sodeluje 97 založb, kar pomeni, da boste obiskali največji knjižni sejem pri nas.

Na naslovu www.knjiznisejem.si bodo izhodišče, srečevališče in presečišče spletnih dogodkov ter virtualni prostor za nakupovanje knjig večine slovenskih založb, kjer bo zavihek e-SEJEM odprl dve možnosti: pregledovanje virtualnega kataloga sodelujočih založb in njihovih programov z možnostjo nakupa knjig ter obisk različnih spremljevalnih dogodkov, pogovorov, nastopov, debat, podelitev nagrad, prenosov v živo … na spletni in FB-strani Slovenskega knjižnega sejma ter posebnem YouTube kanalu e-SKS. Ker živimo v času, ko so zaprte tudi knjigarne, bo Slovenski knjižni sejem zaživel kot ta čas največja knjigarna, ki bo ljubiteljem branja omogočala nakup do vnovičnega odprtja oz. najpozneje do 5. decembra.

 

 

Pripravila knjižničarka M. V.

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost