Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

SILVESTROVANJE IN PLES

»V vrtcu bo zabava,

saj atmosfera je prava,

super se bomo imeli,

za praznike prihajajoče zapeli.«

 

V četrtek, 23. 12. 2021, smo imeli v vrtcu pravo zabavo. Otroci iz skupine Medvedki in Lisičke smo se lepo in praznično oblekli, uredili in se proti večeru odpravili nazaj v vrtec. V igralnici so nas pričakale naše vzgojiteljice, okrašena igralnica z lučkami, baloni, glasba ter miza napolnjena z dobrotami. Rajali smo, se igrali z baloni in prepevali pesmice. Imeli smo samoobdarovanje otrok z darili, ki so jih otroci prinesli v seboj v vrtec. Posladkali smo se s piškoti in sokom. Uživali smo v soju lučk in se počutili srečno. Zato vam želimo, da se tako čez praznike počutite tudi bi.

Na silvestrovanju v vrtcu smo tako uspešno zaključili leto 2021, v letu, ki prihaja pa si želimo, da se bomo še naprej imeli tako lepo in razigrano.

Hvala vsem za zaupanje in sodelovanje.

 

Otroci in vzgojiteljice iz VVE pri OŠ Stari trg ob Kolpi

 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost