SILVESTROVANJE IN PLES

saj atmosfera je prava,

super se bomo imeli,

za praznike prihajajoče zapeli.«

V četrtek, 23. 12. 2021, smo imeli v vrtcu pravo zabavo. Otroci iz skupine Medvedki in Lisičke smo se lepo in praznično oblekli, uredili in se proti večeru odpravili nazaj v vrtec. V igralnici so nas pričakale naše vzgojiteljice, okrašena igralnica z lučkami, baloni, glasba ter miza napolnjena z dobrotami. Rajali smo, se igrali z baloni in prepevali pesmice. Imeli smo samoobdarovanje otrok z darili, ki so jih otroci prinesli v seboj v vrtec. Posladkali smo se s piškoti in sokom. Uživali smo v soju lučk in se počutili srečno. Zato vam želimo, da se tako čez praznike počutite tudi bi.

Na silvestrovanju v vrtcu smo tako uspešno zaključili leto 2021, v letu, ki prihaja pa si želimo, da se bomo še naprej imeli tako lepo in razigrano.

Hvala vsem za zaupanje in sodelovanje.

Otroci in vzgojiteljice iz VVE pri OŠ Stari trg ob Kolpi