V SREDO, 18. 20. 2017, SMO IZVEDLI DAN PROMETNE VARNOSTI. NAMEN DOGODKA JE POUČITI IN VEDNO ZNOVA OSVEŠČATI O VARNEM VEDENJU V CESTNEM PROMETU. OBISKAL NAS JE POLICIST, KI NAM JE POVEDAL PRAVILA VARNEGA VEDENJA, KI VELJAJO TAKRAT, KADAR SMO UDELEŽENCI V PROMET. OTROCI SMO LAHKO PEŠCI, POTNIKI ALI KOLESARJI IN TUDI ZA NAS VELJAJO PRAVILA, KATERA MOREMO UPOŠTEVATI, DA NE BI PRIŠLO DO NESREČE. POLICIST NAM JE POKAZAL SVOJO UNIFORMO, POVEDAL NAM JE TUDI ZA KAJ UPORABLJA OBVEZNO OPREMO KATERO IMA POLEG  SVOJE DELOVNE OBLEKE.

OTROCI SMO SE PO POZORNEM POSLUŠANJU SKUPAJ S POLICISTOM ODPRAVILI NA SPREHOD, KJER SMO UPOŠTEVALI PRAVILA LEPEGA VEDENJA IN OBELEŽILI DAN PROMETNE VARNOSTI.

POLICISTU SMO SE LEPO ZAHVALILI ZA OBISK IN GA POVABILI K NAM ZOPET MESECA APRILA, KO BOMO PODROBNEJE SPOZNALI TUDI NJEGOV POKLIC.