V petek, 17.5.2019, smo se učenci in učiteljice OŠ Stari trg ob Kolpi ter starši pridružili članicam skupine Šola za zdravje iz Starega trga ob Kolpi. Po metodi 1000 gibov zdravja, ki jo je vodila ga. Katrina Kapš, smo na igrišču OŠ Stari trg ob Kolpi razgibali svoje telo. Ob poudarku na pravilnem izvajanju in pravilnem dihanju, smo začutili učinke izvajanih vaj. Zadovoljni s prijetnim in koristnim druženjem ter sodelovanjem, smo se članicam ob zaključku vadbe zahvalili za povabilo in jih povabili na medgeneracijski pohod na Kozice, 23.5.2019 ob 15.00 uri. Malo pozneje pa so članice svoj čas namenile tudi predšolskim otrokom našega zavoda, jih obiskale v vrtcu in se na zelenici pred vrtcem razgibale še z njimi. Dogodek je pokazal, da kdor hoče, najde pot.

 
Vsem udeleženim še enkrat hvala za sodelovanje in povezovanje.