Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpitel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Zaključek projekta S-factor in festivala Igraj se z mano

V četrtek, 23. 5. 2019, je v Kulturnem centru Semič potekal zaključek projekta S-factor in festival Igraj se z mano, katerega smo se udeležili učenci 1. – 9. razreda. Zelo smo se razveselili sočnega vremena, saj je to pomenilo, da bomo dan lahko preživeli zunaj.

Dogodek je v sodelovanju z drugimi zavodi, organizirala OŠ Milke Šobar Nataše Črnomelj. Pripravili so veliko raznovrstnih delavnic, na kateri smo lahko ustvarjali, izdelovali košarice, maske, rože, medalje … Naučili smo se vezati vozle, kegljati, premagovali smo raznorazne poligone, sodelovali na Olimpijskih igrah. Igrali smo se pastirske igre, preizkušali smo se v moči. Spoznali smo igranje na tamburice in se s pomočjo gasilcev dvigovali v višave. Predvsem pa smo se naučili sodelovanja z različnimi generacijami, navezali smo nove stike z učenci iz drugih šol ter se družili z otroki s posebnimi potrebami.