Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Ustvarjanje na 5. izletniški koloniji mladih likovnikov Dolenjske in Bele krajine

 V četrtek, 30.5. 2019, sta se učenca OŠ Stari trg ob Kolpi, Andraž Bračko Majerle in Kristjan Šterbenc, udeležila izletniške kolonije v Italiji, v mestu Gradež. S svojimi romantičnimi ulicami in hiškami, ki so bile obdane z rožami in drugimi detajli, je mesto kar klicalo po večnem zapečatenju le teh na papirju. Učenca sta ustvarjala z vodenimi barvicami in nastali sta čudoviti likovni deli. Po ustvarjanju sta si privoščila še pravi italijanski slasten sladoled ter spoznala nove prijatelje. Ta dan nam bo ostal v zares lepem spominu.

Ajda Skrbinšek, mentorica

[wzslider]  

 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost