24.6. 2019 smo zaključili s poukom v šolskem letu 2018/2019. Po podelitvi spričeval smo počastili še praznik – dan državnosti. Kulturni program se je začel s slovensko himno in nadaljeval z zanimivimi nastopi predšolskih in šolskih otrok.

Tako smo slišali, kako so učenci opisovali svoj kraj v okviru vseslovenskega literarnega natečaja »Moja domovina – Moja občina – ali te poznam?«, pesmi, ki sta nam jih zapela otroški in mladinski pevski zbor, in nastop “kozarčkarjev”. Ob koncu je vse prisotne z vzpodbudnimi besedami slovesa pred začetkom počitnic nagovorila še ravnateljica. 

Prireditev sta zaključila učenca, ki sta povezovala program, z naslednjimi besedami: “Naj bo lepo v času poletnih počitnic. Naužijmo se vsega tistega, kar imamo radi, kar nas izpolnjuje in nam bogati življenje. Čim več prijaznih in sončnih dni naj bo. Iiinnn, gremo, juhu, počitnice so tu!”

[wzslider]