Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpitel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Teden otroka pri Sovicah in Žogicah

Tudi v vrtcu smo praznovali teden otroka. Prebrali smo knjigo »Vsem otrokom sveta« in se pogovarjali na temo otrok in drugačnosti. Govorili smo tudi o prijateljstvu ter poslušali zgodbici »Za vedno prijatelji« in »Ti in jaz za vedno.« Spoznavali smo sebe in svoje prijatelje in se naučili, da smo vsi ljudje med seboj različni. Uživali smo ob glasbi, v igrah z instrumenti in v dveh predstavah Kamišibaja z naslovom »Razbita buča« in »Veveriček posebne sorte,« ki sta ga nam ga zaigrali svetovalna delavka Andreja Rade in vzgojiteljica Andreja Svetič. Povabili smo tudi učenke in učenje 1. triade ter njuni učiteljici kot darilo ob tednu otroka.

Teden otroka smo zaključili z igralnim dnevom in z igro igrač, ki so jih otroci prinesli od doma.