Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

DECEMBRSKI UTRINKI Z OŠ STARI TRG OB KOLPI

Od leta 2019 se poslavljamo tudi na OŠ Stari trg bo Kolpi.
V petek, 20. 12. 2019, smo pripravili tradicionalno novoletno prireditev s proslavo ob bližajočem se dnevu samostojnosti in enotnosti. Učenci, otroci, učitelji in vzgojitelji so pripravili lep, bogat in pester program, ki je požel številne pohvale obiskovalcev ter do zadnjega kotička napolnil šolsko telovadnico. Po programu smo obiskovalce pogostili s pecivom in čajem. Kot vsako leto je tudi letos otroke obiskal drugi od treh dobrih mož in jim razdelil darila.
V ponedeljek, 23. 12. 2019 smo medse povabili še naše upokojene sodelavce, jih pogostili in jim s simboličnim darilcem, ustvarjenim v OŠ Stari trg ob Kolpi, zaželeli vse dobro v novem letu [wzslider]

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost