Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Znani so rezultati 13. Mednarodnega likovnega natečaja “Igraj se z mano”

V mesecu novembru smo se učenci OŠ Stari trg ob Kolpi udeležili 13. Mednarodnega likovnega natečaja “Igraj se z mano”, ki je potekal pod okriljem Centra Janeza Levca Ljubljana – Oddelka za projektne dejavnosti. Na letošnji natečaj je prispelo rekordnih 7176 likovnih del iz kar 551 različnih ustanov (od tega 51 tujih). Na natečaju je sodelovalo 947 mentorjev iz 9 različnih držav! Izbor je temeljil na raznolikosti in izvirnosti motivov na temi »Igraj se z mano« in »Naš svet, čist planet«. Avtorji in mentorji izbranih likovnih del prejmejo priznanja za sodelovanje na Bodi umetnik – 13. Mednarodnem likovnem natečaju »Igraj se z mano«. Z veseljem sporočamo, da sta bili likovni deli naših dveh tretješolk Nine in Sare izbrani za razstavo.

Dragi naši Nina in Sara, iskrene čestitke in še veliko kreativnih idej vama želimo.

Mentorica Ingrid Mihelič

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost