Učenci 3. razreda smo se pridružili natečaju »Rišem/Pišem za prijatelja«, ki ga že četrto leto zapored organizira Podjetje Acron d.o.o.

Na kreativno-dobrodelnem natečaju Rišem/pišem za prijatelja udeleženci ustvarjajo likovna in literarna dela na določeno temo. Letošnja tema likovnega natečaja Rišem za prijatelja je: MOJE NAJLJUBŠE SADJE ALI ZELENJAVA. Šest risb, ki prejmejo največ glasov, se natisne na platnice šolskih zvezkov. Komisija izbere tudi 6 zmagovalnih literarnih del, ki se jih natisne na zadnje platnice šolskih zvezkov. Le-te se lansira v prodajo v papirnicah Office&More in galanterijah Bags&More.

V upanju, da bo tudi kakšna naša slika pristala na platnicah zvezka, smo se pogumno lotili likovnega izziva. Pri tem smo zelo uživali in nastali so resnično lepi likovni izdelki.

Mentorica Ingrid Mihelič