Obeležili smo ju v petek, 19. marca, in v soboto, 20. marca.

Učenci od 6. do 9. razreda smo razmišljali o svojih spalnih navadah in razvadah in o tem, kdaj smo najbolj srečni.

Zelo rada spim, med tednom približno 8 ur, med vikendom pa grem spat pozneje in spim čim dlje. Zaspim lahko kjerkoli. Zabavno mi je, ko ne spim doma.

Tudi jaz zelo rada spim, to počnem 7 ali 8 ur, ob prostih dnevih pa še malo dlje. Najraje spim v svoji postelji.

Spim od 5 do 7 ur. Preden zaspim, sem malo na telefonu. Čez dan ne morem spati.

Spat hodim ob 21.00 ali 22.00, po navadi spim 8 ali 9 ur. Lahko spim samo ponoči. Tudi v avtu ne morem zaspati.

Ko imamo šolo, spim 7 ali 8 ur. Imam navado, da sem na telefonu, preden grem spat. Zanimive so mi sanje.

Spim zelo malo, ob vikendih pa kar dolgo – do dvanajstih ali še dlje.

Med tednom spim manj, saj moram ob 7. uri vstati za v šolo. Med vikendom pa spim do poldneva, da se spočijem.

Spim 11 ur. Ko spim, me nič ne prebudi. Vesel sem, kadar lahko dolgo spim.

Med tednom spim od polnoči do 6.30, med vikendom pa 8 ur. Ležim na trebuhu ali boku.

Zelo kasno grem spat in dolgo časa ne morem zaspati.

Spat hodim ob 21.00 in spim 9 ur in pol. Če čez dan več počivam, zvečer ne morem zaspati. Vseeno mi je, če spim v drugi postelji. Ko sem utrujen, zaspim tudi v avtu.

Malo spim in pogosto sanjam videoigrice.

Rada spim v svoji postelji, ki je velika kot slon in mehka kot ovca.

Srečna sem, ko sem s prijatelji in družino. Osrečujejo me tudi moji psi.

Ko se družim s prijatelji, ko dobim dobro oceno ali pa denar.

V družbi s prijatelji, ko pomagam doma delati s traktorji.

Kadar grem prespat k sošolcu in ko mi dela igrica na računalniku.

Srečna sem z najboljšo prijateljico, ki ji lahko zaupam, in v krogu družine.

Ko dobim dobro oceno, saj mi to dvigne motivacijo. Srečna sem tudi med prijatelji.

Srečen sem, ko kaj dobim za rojstni dan.

Najbolj me osreči igranje računalniških igric.

Jaz sem srečen, ko mi ni dolgčas, ko nekaj počnem. Srečen sem tudi, ko srečam prijatelje in prijateljice.

Srečen sem, ko dobim 5, ko sem doma, ko sva z atkom v gozdu, ko se vozim z motorjem.

Mene osreči moj kuža, z njim rada tekam naokoli.

Osrečuje me družina. Srečen sem, ko je dobro kosilo.

images4.contentexchange.me/fit/magic/?url=https...

Svoje misli smo vam zaupali: Klavdija, Matyaš, Nastja, Laura, Tian, Aleksander, David, Lovro, Tilen, Ajda, Patricija, Kristjan in Lidija.

pripravila Marija Volf