Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Predsednik Šahovske zveze Slovenije na obisku v OŠ Stari trg ob Kolpi

OŠ Stari trg ob Kolpi je v soboto, 18.12.2021 gostila predsednika Šahovske zveze Slovenije dr. Milana Brgleza, šahovsko velemojstrico Darjo Kapš, šahovskega mentorja Vinka Kobeta, župana občine Črnomelj Andreja Kavška, državnega svetnika Samerja Khalila in predsednika Športne zveze Črnomelj Janeza Perušiča. Gostje so si ogledali učilnico, v kateri je vrsto let potekal šahovski krožek in telovadnico šole, kjer so se odvijali številni šahovski turnirji z mednarodno udeležbo. Na srečanju je bilo predstavljeno delovanje šahovskega kluba v preteklosti in danes. Prisotni pa smo si lahko ogledali tudi šahovsko razstavo v prostorih šahovskega kluba v Starem trgu ob Kolpi in v Radencih, kjer je na ogled zbirka več kot 100 šahovskih garnitur  z vsega svet

a.

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost