Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

NOVOLETNA DELAVNICA S STARŠI

Letos smo novoletno delavnico izvedli na daljavo. Strokovne delavke vrtca smo otrokom in staršem pripravile nekaj idej za izdelovanje novoletnih okraskov. Izdelovali smo smrečice iz papirja, okraske za na smrečico iz vejic in slanega testa, kapice s cofkom in božične škrate. V vrtcu smo postavili smrečico in jo okrasili z narejenimi izdelki otrok in staršev. Smrečica je postala bogata in raznolika. Okrasili smo jo še z lučkami, sedaj pa lepo krasi našo igralnico. Rajanje ob glasbi in prepevanju pesmic okrog smrečice je razveselilo otroke in pričaralo pravo decembrsko vzdušje.

Hvala vsem otrokom in staršem, ki so sodelovali v delavnici in naredili prekrasne izdelke ter s tem pokazali svojo ustvarjalnost, kreativnost, dobro voljo in prijazno sodelovanje.

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost