Spoštovani starši.

Ob koncu poletnih počitnic Vas lepo pozdravljamo in se skupaj z Vami veselimo začetka novega šolskega leta šolskega leta 2023/24.  Z novim šolski letom bomo začeli v petek, 1. 9. 2023.

Razporeditev učnih ur in urnik zvonjenja bo nekoliko drugačen kot do sedaj.
Zaradi lažje organizacije in izvajanja različnih dejavnosti začenjamo pouk prej in sicer se prva ura pouka začne ob 7.35.

Odhodi šolskega avtobusa so naslednji:

Zgornji konec:«
Rimsko, Knežja Lipa:                               6.55
Brezovica:                                                 7.00
Kralji:                                                        7.05
Podgora:                                                   7.10
Zagozdac, Jelenja vas:                            7.15
Predgrad:                                                 7.20
Kovača vas, Deskova vas:                      7.25
Stari trg:                                                   7.30

»Spodnji konec:«
Radenci:                                                  7.10
Sodevci:                                                   7.15
Dol:                                                           7.20
Stari trg:                                                  7.30

Učenci iz obeh koncev pridejo v šolo ob 7.30 (lani pa ob 7.40).

V petek, 1. 9. 2023 bodo učenci od 2.–9. razreda odšli domov s prvim prevozom ob 12.35, učenci 1. razreda pa s starši. Ta dan učenci ne bodo imeli kosila, poskrbljeno pa bo za malico.

Prvi šolski dan bodo imeli učenci 5 šolskih ur (2 razredni + 3 ure po urniku).  S seboj naj imajo: šolske copate, šolsko torbo, v katero bodo dali učbenike, ki jih bodo prevzeli v šolski knjižnici, beležko, mapo ter peresnico.

Učenci bodo prinesli domov različna soglasja in obrazce, ki jih skrbno preberite in izpolnite ter vrnite razrednikom do srede, 6. septembra 2023.

Želimo Vam prijeten in varen začetek šolskega leta ter uspešno in mirno šolsko leto 2023/2024.

Kolektiv OŠ Stari trg ob Kolpi