Meseca februarja smo Zvezdice in Žabice spoznavale lutke, ki so zelo pomembne za otrokov razvoj. Predšolski otroci so nastopali na šolski kulturni  prireditvi Prešernovanje, izdelovali smo voščilnice za dan zaljubljenih, skupaj s prvo triado smo se podali na pustni pohod po Starem trgu ob Kolpi. Izdelali smo si svoj mini oder in ploske lutke za igro Piščanček pik, prstne lutke in mini oder za lutkovno predstavo Petelinček in Prišla je miška. S svojimi raznolikimi lutkami nas je obiskala socialna delavka Andreja. Vzgojiteljica Darja pa nam je zaigrala lutkovno predstavo Zlatolask in trije medvedi ter nam predstavila še marioneto kužka Arčija, ki je otroke tako zelo navdušil, da je cel mesec ostal pri nas in nas zabaval. Mesec je bil pester, zanimiv ter poln smeha, zabave in igre.

Otroci ustvarjajo prstne lutke za predstavo Prišla je miška.

Otroci rišejo portret Franceta Prešerna.

Ustvarjamo prstne lutke za predstavo Petelinček.

Igra na sončku.

Ustvarjamo klovne.

Pustovanje.

Dr. France Prešeren.

Piščanček Pik.

Po predstavi. Odlično so zaigrali.

Kuža Arči in Zlatolaska na obisku.

Predstava za Zvezdice.