Teden otroka smo v 1. in 2. razredu preživeli polni navdušenja, radovednosti in zabave.
Ustvarjalno smo se pripravljali na dramsko predstavo Zrcalce. Naučili smo se besedilo, izdelovali kostume in pripravljali sceno. Na obojestransko povabilo smo konec tedna v telovadnici pripravili veselo druženje z vrtčevskimi otroki.
Vrtčevske otroke smo skozi umetnost in srčnost navdušili s predstavo Zrcalce in dokazali moč pripovedovanja zgodbe. Z zanimanjem so spremljali dogodivščine likov ter se navduševali nad igro in glasbo. Vrtčevski otroci so se predstavili s petjem pesmic, dogodek pa smo zaključili s čutno potjo, ki so jo pripravili v igralnici vrtca. Tako smo skupaj raziskovali svoje čute na zabaven način, hodili po različnih teksturah, poslušali zvoke iz narave in vonjali dišave naravnih materialov.
Teden otroka smo zaključili s posebnimi darilci, ki smo si jih izmenjali med seboj v znak prijateljstva. Vsak trenutek je bil poln smeha, radovednosti in učenja. To je bilo nepozabno srečanje, ki je okrepilo občutek pripadnosti in skupnosti.