Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Tehniški dan – Slovenska vojska se predstavi

V torek, 12.6.2018,  je na naši šoli potekal tehniški dan za vse razrede. K nam v goste so prišli predstavniki Slovenske vojske, ki so predstavili poklic vojaka. Predstavili so vojsko tako, da so učenci razdeljeni v tri skupine izvajali naslednje dejavnosti: zlagali vojaške srajce, premagovali ovire poligona in se oblekli v vojaško opremo. Za pridnost in sodelovanje so bili učenci nagrajeni z zvezki.

Na koncu smo se zbrali v učilnici, kjer so si učenci pogledali filme iz življenja slovenskega vojaka. Pri tem so učencem predstavili in opisali opremo, ki jo uporabljajo pri vajah, pokazali kje spijo in pokazali film iz misije vojakov v Afganistanu.

Zelo veseli in polni vtisov se zahvaljujemo predstavnikom Slovenske vojske za zelo pestro in zanimivo predstavitev.

[wzslider]

 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost