Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

PRI NAS – ZA VAS

V četrtek, 21.6.2018 smo v OŠ Stari trg ob Kolpi priredili proslavo ob dnevu državnosti, ki smo jo razširili v dobrodelno prireditev. Zbrana sredstva tokrat nismo namenili prizadetim v naravni nesreči s točo, ki je občino doletela 8.6.2018, ampak smo jih namenili gasilcem, za nesebično pomoč občanom in občankam občine Črnomelj, ki so bili zaradi posledic vremenske ujme, potrebni njihove pomoči.

Povabilu k sodelovanju so se velikodušno in brezplačno odzvali tudi gostje; Cantate domino iz Kočevja, Marko Simčič iz Vinice, plesna skupina twirling in Novega mesta in šestošolka Anja iz OŠ Loka. Skupaj z učenci OŠ Stari trg ob Kolpi smo pripravili lep, več kot uro dolg program. Veliko zadovoljstvo obiskovalcev je bilo izraženo z aplavzi.

Hvala obiskovalcem, gostom, učencem in mentorjem.

                                                                     Mojca Butala, ravnateljica

[wzslider]

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost