Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

ZAKLJUČEK PRAVLJIČNO-POTUJOČEGA KOVČKA

Otroci iz VVE pri OŠ Stari trg ob Kolpi smo imeli zaključek pravljično-potujočega kovčka. Na ogled smo se odpravili v eno izmed šolskih učilnic, kjer smo na velikem platnu preko ZOOM-a spremljali nekaj uvodnih pozdravov in govorov, ki jih je pripravila knjižnica Črnomelj. Po zaključku smo si ogledali nekaj kratkih animiranih filmov o Koyi. Otroci so uživali v dogodivščinah dečka, kateremu so se dogajale čudne a hkrati zanimive reči. Ob koncu leta bodo otroci prejeli priznanja za sodelovanje.

V naslednjem letu bomo zopet veseli kovčka s knjigicami, katere bodo otroci z veseljem nosili domov, s svojimi starši, starimi starši prebrali in risali svoje vtise.

Hvala knjižnici Črnomelj za super projekt in veselo dogodivščino.

Medvedki in Lisičke z vzgojiteljicami

 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost