Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpitel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

“Mož v modrem” na obisku pri Balončkih in Barvicah

Prometni policist nadzira in ureja promet na javnih in ne kategoriziranih cestah ter skrbi za upoštevanje cestno-prometnih predpisov. Delo prometnega policista je zagotavljanje prometne varnosti.

V ponedeljek, 12. 11. 2018, nas je v vrtcu obiskal policist. Predstavil nam je svoj poklic in svoje delo, skupaj smo se pogovarjali o prevoznih sredstvih, vrstah prometa, ponovili smo nekaj prometnih znakov in za konec še obnovili pravila varnega in lepega vedenja na cesti. Otroci so z zanimanjem poslušali gospoda policista in si ogledali njegovo uniformo. Zahvaljujemo se g. Tihomirju Simčiču za obisk, predstavitev in prijetno dopoldne.