Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Gozdna kopel pri pouku v OŠ Stari trg ob Kolpi

V zadnjih šolskih dneh smo senco iskali tudi v gozdu in tam preživeli nekaj učnih ur. Učiteljica Simona, vodnica gozdne terapije, je za nas pripravila gozdno kopel. Uživali smo v vsem, kar nam je gozd nudil v danem trenutku, se vadili v čuječnosti, ozaveščali in odpirali naše čute in se z njimi okopali v elementih gozda. Povabila nas je k različnim interakcijam z gozdom, v zaupnem krogu pa smo si podelili svoja opažanja in izkušnje. Razvijali smo zdrav odnos do narave, do samega sebe in drug z drugim.

” Učiteljici, hvala, ker sta nas peljali v gozd”, sva večkrat v dnevu slišali iz iskrenih otroških ust.

Učiteljici Simona in Urška 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost