Obvestilo – Šola za starše

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo v torek, 3. 7. 2018 ob 14.30 uri, v prostorih naše šole delavnica Šola za starše na temo Komunikacija z otroci. Ker so se za vaše otroke začele poletne počitnice in s tem tudi več časa preživetega z vami, je za kakovostno preživet čas potrebna tudi ustrezna komunikacija. Prav zaradi tega vas vabimo, da se delavnice udeležite in s tem mogoče pridobite dodatne informacije: kaj komunikacija je, sedem temeljnih elementov komunikacije, dejavniki učinkovite komunikacije, temeljne komunikacijske ovire, jezik nesprejemanja, neučinkoviti načini komunikacije, kako pomagati otrokom, da se spoprimejo s svojimi čustvi, kaj storiti, da bodo otroci sodelovali, kaj storiti namesto kaznovanja, kako učinkovito pošiljati sporočila itd.

Lepo vabljeni.