Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpitel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Uspešno sodelovanje na natečajih

Naši učenci pridno sodelujejo na natečajih, se trudijo in dosegajo uspešne uvrstitve. Med drugim so sodelovali pri likovnem natečaju »Planica in otroci 2019«, za katerega so ustvarili velik navijaški plakat in prikazali navijaško vzdušje. Sodelovali so na mednarodnem likovnem natečaju »Rože« / »Flowers«, literarno in likovno pa so se preizkusili tudi na regijskem natečaju »Naravne in druge nesreče – Neurje«, kjer sta se dva naša učenca, Tian Kobe in Patricija Šlajmer odlično izkazala. Kot nagrajenca sta bila povabljena na prireditev ob zaključku tega natečaja v Mokronogu, kjer sta prejela praktično darilo in priznanje. Bravo, naši mladi umetniki! 
Pohvale tudi mentoricam Urški Ambrožič, Ingrid Mihelič, Mariji Volf in Ajdi Skrbinšek, ki pridno vodijo in spremljajo naše učence.

Mentorice